Monday, June 16, 2014

Söve Modelleri 2

Merhabalar,Söve Model üreticilerinin gruplar halinde paylaşıp bu modellere nerden ulaşacabileceğinize dair de altında gerekli iletişim bilgilerine devam ediyoruz.Konuyu güncellemeye devam edeceğiz.Bugün ise Sultan Söve firmasının söve modellerini sizlerle paylaşıcaz.
Söve firmanın hedefi şu şekilde "Cephe yalıtım aksesuarları yenilikleri takip ederek esnek pazara uyumlu hale gelmenin gerektirdiği değişim anlayışının günümüzde ulaştığı noktada yenilikçi, kendini yerel pazarlarla sınırlamayan, çevresiyle ve kendi özel koşullarıyla ilgili araştırmalar yapan, veriler toplayan, bu verilere göre kendisini yenileyen, ekip çalışmassına önem vererek ekip ruhunu geliştiren, sahip olduğu kaynakları en akılcı şekilde kullanan, müşteri menuniyetine odaklanan, en önemlisi sahip olduğu insan kaynaklarına gereken önemi vererek çalışanların memnuniyeti yoluyla maksimum verimlilik ve sürdürebilirlilik ile Türkiye ve Ortadoğu ülkelerine ihracat hedefleyen bir firmadır."(1) 
Firmanın iletişim adresi ve bilgileri şu şekilde : İvedik Organize San. Bölg. Hasemek San. Sit. 24. Cadde No: 30 Yenimahalle / ANKARA Tel : 0312 394 78 82 - Fax: 0312 394 78 82 Kaynaklar: (1)http://www.sultansove.com/firma.htm

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper III by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP