Monday, August 31, 2009

Söve Firmaları:DecOzi Dekoratif Yalıtım Sistemleri

Firma Hakkında:(20 Yıllık Bir Tecrübeye Sahip bir Firma)


"DecOzi Söve, geleneksel yapı süsleme ve kaplama ürünlerine alternatif olarak çağdaş bir malzeme olan polistren yapı süsleme ve kaplama ürünleri günümüzün ihtiyaç ve isteklerine uygun malzemeler üreterek yapı sektöründe hizmet vermektedir.

Polistren yapı süsleme ve kaplama ürünleri dünya üzerinde çeşitli sektörlerde çok amaçlı olarak kullanılan fiziksel mukavemeti çok yüksek değerlerde olan bir malzemedir. Avrupa ve Amerika'da uzun yıllardır kullanılan polistren mamul yapı ürünlerini DecOzi Söve firması, Türkiye'de öncü firmalarından biri olarak kalitesi ve makul fiyatlarıyla üretimini yapmaktadır.

Amacımız yüksek kalite ve standartda ürünlerle dünya yapı sektörü pazarında başarılı bir firma oluşturarak elde edilen bu başarıyı ülkemizle paylaşmaktır."

* Firmanın Iso Kalite Belgesi de bulunmaktadır.Görmek için BURAYA tıklayınız.

*Firmanın Ürün Kataloğu için BURAYA tıklayınız.


Firmanın Ürünleri:

Kapı Pencere Söveleri ,Denizlik Söveleri ,Kat Silme Söveleri ,Fugalı Kaplama ,Yalı Baskı ,Köşe Taşları,Kapı Pencere Tacı,Payandalar,Balkon Göbekleri Sütun Başlıkları, Sütunlar ,Kilit Taşları ,Söve Çitaları,Kartonpier Ürünlerimiz ,Kartonpier Çitaları Perdelikler,Lamba Göbekleri,Tavan Kaplamaları,Yeni ürünler,Şömine,Pencere Modelleri

Firma İletişim :

DecOzi Dekoratif Yalıtım Sistemleri


Adres:Örnek Sanayi Sitesi Fabrikalar Bölümü 96. Cadde No :22


Telefon :+90 382 215 18 58
..
Faks :+90 0382 215 01 61
..
E-posta :info@decozi.com.tr

Web : http://www.decozi.com.tr

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper III by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP